Należy zacząć od tego, że w Internecie nie znajdziemy wielu opinii o TradeAllCrypto, co powinno być dosyć zastanawiające, ponieważ biorąc pod uwagę fakt, że broker posiada pięcioletnie doświadczenie na rynku, recenzje o platformie nie powinny ograniczać się do zaledwie kilku. Dodając do tego statystyki umieszczone na oficjalnej stronie:

 • Liczba klientów – 150 000 
 • Ilość przeprowadzonych transakcji – 170 000 000

Te fakty muszą zmuszać do myślenia o platformie w nieprzychylny sposób. Z drugiej strony, już znalezione opinie o TradeAllCrypto były w większości pozytywne i osoby zachwalały sobie kilka najważniejszych opcji oferowanych przez platformę:

 • Szybki proces wypłat
 • Dostęp do webinarów – materiały szkoleniowe 
 • Indywidualne programy szkoleniowe
 • Dostępność platformy na różnych urządzeniach np. Android, Windows oraz iOS

Warto dodać, że kontakt z platformą jest bardzo przyjemny i nie ma problemów z dostępnością pracowników firmy, co w przypadku jakichkolwiek problemów jest bardzo pomocnym atrybutem. 

Niezbędna wiedza o brokerze – TradeAllCrypto informacje

Słowem wstępu należy wspomnieć, że podane niżej informacje o TradeAllCrypto pochodzą z oficjalnej strony brokera

Mimo że firma TradeAllCrypto została założona przez holding finansowy o takie samej nazwie w 2008 roku, to dysponuje ona doświadczeniem na rynku kryptowalut od 5 lat. Od tego czasu udało się zdobyć naprawdę pokaźną grupę klientów – 150 000 traderów, którzy łącznie dokonali 170 000 000 transakcji. 

Należy zwrócić uwagę na fakt, że na platformie przysługuje nam aż 5 różnych kont, które różnią się korzyściami i standardem. Podział obejmuje konta:

 • Start
 • Silver
 • Gold 
 • Platinum 
 • VIP

 Bez wątpienia dla początkujących inwestorów pożyteczną informacją o TradeAllCrypto jest mały minimalny depozyt (250 USD) jaki trzeba wpłacić, aby zacząć grać na rynku kryptowalut, dzięki czemu zostaniemy zakwalifikowani jako klienci typu Start. Chociaż jest to konto o najmniejszym prestiżu, to i tak traderzy otrzymują liczne benefity:

 • Materiały analityczne i edukacyjne
 • Z Przewodnik po platformie
 • Wypłaty realizowane w standardowym tempie
 • Bonus powitalny do 50% wartości depozytu

Wraz z powiększaniem się naszego depozytu, nasze konto może otrzymać upgrade do wyższej grupy, dzięki czemu dostajemy więcej korzyści np. kontakt z osobistym analitykiem finansowym.

Oczywiście najwięcej plusów ma konto typu VIP, lecz trzeba zaznaczyć, że wartość naszego konta musiałaby być większa niż 100 000 USD, aby dostać się do tak elitarnego grona. 

Oprócz rozbudowanego systemu kont, dużą popularnością wśród klientów cieszy się aplikacja mobilna XCritical, która jest dostępna zarówno w App Store, jak i w Google Play. W tym drugim sklepie aplikacja od TradeAllCrypto została odebrana pozytywnie i zyskała dobrą opinię – 3,5 gwiazdki na 5 możliwych przy 268 pobraniach.

Jak dokonać wypłaty u TradeAllCrypto?

Wielu klientów wspominało, że sposób wypłat TradeAllCrypto jest przejrzysty i działa dosyć sprawnie. W zależności od typu konta, szybkość, z jaką będzie przeprowadzona transakcja, będzie się różnić. Dla klientów typu Start, wszelkie płatności zostaną zrealizowane w normalnym tempie, a dla klientów VIP z największym pośpiechem. 

Wszelkie wypłaty będą realizowane na to samo konto bankowe, z którego została dokonana wpłata. Jednakże istnieje możliwość wypłaty środków pieniężnych na inne konto, lecz może się to zdarzyć tylko za zgodą firmy, więc trzeba złożyć zapytanie drogą mailową lub telefoniczną.
Ważną informacją o wypłatach TradeAllCrypto jest obecność minimalnej sumy, jaką można wypłacić – 50 USD. W przypadku przeprowadzenia mniej niż 5 transakcji na koncie, broker pobierze prowizję 5% od wypłacanych środków. 

TradeAllCrypto a oszuści, czyli walka ze złem

TradeAllCrypto odcina się od jakiejkolwiek działalność związanej z oszukiwaniem i nie wspiera takiej aktywności na platformie, dlatego firma TradeAllCrypto wprowadziła:

 • zasady polityki przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, 
 • politykę KYC (Know Your Client).

Pierwsza z nich ma na celu ograniczenie aktywności przestępczej poprzez niedopuszczenie do wyprowadzenia nielegalnych pieniędzy z kont na platformie, dlatego weryfikację klienta, czyli politykę KYC. Każde konto musi zostać potwierdzone przez inwestora za pomocą okazania:

 • dowodu tożsamości,
 • dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania,
 • skanu karty bankowej (bez 4 ostatnich cyfr oraz kodu CVV na odwrocie karty)

Nie należy się obawiać tej czynności, ponieważ jest ona standardową procedurą i na każdej platformie, która prowadzi dane polityki, występują te same wymagania. Pomyślne przejście weryfikacji należy traktować raczej jako formalność, lecz trzeba traktować ją poważnie, ponieważ bez pozytywnej weryfikacji nie można dokonać wypłaty z konta TradeAllCrypto.

Czy są negatywne opinie o TradeAllCrypto? Potencjalne oszukiwanie ze strony brokera

Wcześniej zostały omówione głównie pozytywne aspekty działalności brokera, lecz w tym segmencie zostaną wspomniane nieprzychylne opinie o TradeAllCrypto, które zawierają nawet oskarżenia o oszustwa dokonane przez TradeAllCrypto. 

Pierwszym źródłem twierdzącym, że platforma to tzw. scam, jest rosyjski kanał na YouTube, który rok temu aktywnie działał na podanym serwisie. 6 materiałów dotyczących firmy zostało opublikowanych i zebrało kilka tysięcy wyświetleń, lecz na tym kończy się działalność śledcza tego kanału, ponieważ kilka z filmików zostało negatywnie zrecenzowanych oraz od 12 miesięcy nie pojawił się żaden film. 

Ważną informacją na temat TradeAllCrypto jest bez wątpliwości fakt, że nie ma jej na liście Komisji Nadzoru Finansowego, a należy zawrzeć wiadomość, że kilka z platform brokerskich trafiło właśnie na tą listę, więc trzeba ich unikać.