4 października 2019

CommSec lub Commonwealth Securities Limited jest australijskim brokerem internetowym z 20-letnim doświadczeniem w handlu giełdowego. Kierowana jest przez Commonwealth Bank of Australia, która jest filią jednego z czterech głównych banków Australii. Oferuje obrót akcjami na rynku międzynarodowym, kontrakty na różnicę, fundusze giełdowych, warrantów, papiery wartościowe o stałym dochodzie.

CommSec jest rozpoznawalną marką wśród Australijczyków. Broker został założony w 1995, co czyni go jednym z najstarszych platform handlowych w Australii na rynku detalicznym. Jest to jeden z największych i najbardziej znanych brokerów internetowych w tym kraju.

CommSec jest dostępny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Korzysta z platformy WebIRESS, która jest dość intuicyjna i łatwa w użyciu, dzięki czemu nowi przedsiębiorcy mogą łatwo poruszać się po proponowanych funkcjach. Zawiera on wszystkie niezbędne narzędzia do monitorowania rynku, bezpłatnych źródeł danych i badań nad wszystkimi obrotymi papierami wartościowymi. Jedyną wadą jest to, że wykres ruchu zapasów otwiera za opłatą. 

Nie ma minimalnych wymagań handlowych na standardowym koncie australijskim: nie pobiera się żadnych opłat ani innych opłat miesięcznych. Jednak opłaty maklerowe nie są najniższe dla transakcji o wartości przekraczającej $1 000. W zależności od tego, które konto wybrać, można handlować na kilku różnych rynkach:

  • Akcje australijskie notowane na ASX.
  • -Akcje międzynarodowe notowane na ponad 25 największych giełdach papierów wartościowych na świecie: NYSE, NASDA, LSE i TYO.
  • Opcje handlu. Pozwól kupić więcej akcji firmy na pewnym poziomie cenowym.
  • Giełdowych funduszy indeksowych. Zakup i sprzedaż funduszy ETF i innych giełdowych produktów będących przedmiotem obrotu na ASX.

W obliczu problemów lub pytań, klient CommSec ma kilka opcji: Przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami, Pobierz Podręczniki informacji na stronie, zadzwoń lub napisz. Niestety, Broker nie ma czatu na żywo z pomocą techniczną. 

Międzynarodowy obrót papierami wartościowymi 

Korzystając z konta CommSec International Securities Trading, możesz skorzystać z możliwości inwestycyjnych na całym świecie. To konto zapewnia dostęp do ponad 25 wiodących światowych rynków akcji, w tym nowojorskiej giełdy papierów wartościowych, NASDA'S i londyńskiej giełdy papierów wartościowych.

CommSec International Trading zapewnia dostęp do wiadomości rynkowych, analizy sektorowej, wiadomości giełdowych, informacji indeksowych dla rynków amerykańskich, w tym cen w czasie rzeczywistym. Na koncie, jest to wygodne, aby śledzić swoje pozycje online i handlu USA opcje i fundusze giełdowych z całodobowym obsługi klienta.

Za pomocą tego konta możesz handlować opcjami na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych. Transakcje ograniczają się do strategii "limitu ryzyka", w której maksymalna strata jest inwestycją początkową. Jak również amerykańskie fundusze giełdowych. Łączą one zalety inwestycyjne zarządzanego funduszu z prostotą i zyskownością handlu giełdowego.

Opłaty maklerowe 

Istnieje kilka podstawowych opłat i prowizji, które musisz znać podczas korzystania CommSec:

  • Opłaty maklerowe. Różnią się one w zależności od ilości transakcji i wybranej metody obliczeń. Dla klientów australijskich z kontem CDIA lub kredytu depozytowy, opłata wynosi $10 dla transakcji z australijskich udziałów do $1 000. W przypadku ofert do $10 000, Komisja będzie $19,95. 
  • Międzynarodowy Obóz treningowy. Różnią się one w zależności od kraju, w którym akcje, które chcesz kupić są wymienione w. Cena akcji w USA wynosi $19,95 za transakcję do $5 000; $29,95 za transakcję do $10 000. Akcje notowane na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych są $39,95.
  • Aktualne prowizje. Nie płać nic przy pierwszym otwarciu konta handlowego CommSec, nie ma miesięcznego rozliczenia lub opłaty za aktywność z konta australijskiego. Rachunki międzynarodowe będą pobierane za roczną opłatę w wysokości $25, jeśli co najmniej jedna transakcja nie została dokonana w ciągu roku.

Wniosku

Główne wady brokera-brak wsparcia na czacie i opłata za nieaktywność konta międzynarodowego. Również wady są brak oprogramowania graficznego w czasie rzeczywistym na koncie podstawowym do budowania wykresów w czasie rzeczywistym. Można go jednak dodać za miesięczną opłatą lub wykonując minimalną liczbę transakcji miesięcznie.

Zalety CommSec to duże doświadczenie na rynku, znana i wiarygodna nazwa wśród australijskich przedsiębiorców. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że proces kupna i sprzedaży akcji jest prosty. Klienci mają dostęp do zespołu zaufanych analityków, co jest ogromnym plusem dla przedsiębiorców poszukujących korzyści z podejmowania decyzji. Kolejnym pozytywnym aspektem są narzędzia do gromadzenia i monitorowania danych, w tym profile firm, publikacje i alerty rynkowe. Mamy nadzieję, że przegląd brokera commSec pomoże Ci zdecydować się na pośrednika do prowadzenia handlu na międzynarodowych giełdach.

VN: F [1.9.22_1171]