Candle Closing Time Remaining (CCTR) jest wskaźnikiem, który jest narzędziem do liczenia czasu przed zamknięciem świecy. Oznacza to, że wskaźnik zamknięcia świecy CCTR

pomaga określić pozostały czas świecy na wykresie. Wskaźnik ten jest bardzo popularny wśród inwestorów świec, szczególnie jest odpowiedni dla przedsiębiorców, którzy zajmują się handlem śróddziennym.

Jednak oprogramowanie MT4 domyślnie nie dostarcza CCTR, jeśli chcesz go używać, musisz zainstalować go samodzielnie. Jeśli handlujesz świecami, wskaźnik zamknięcia świec CCTR pomoże Ci utrzymać handel na wysokim poziomie. Będziesz znać najlepsze punkty wejścia i wyjścia za pomocą niego.

Pozostały pozostały czas zamknięcia świecy ma następujące cechy:

Może zmienić kolor i rozmiar wyświetlacza. Dostosowana pozycja pojawi się na wykresie. Pokaż czas serwera. Sygnał dźwiękowy, gdy świeca ma się zamknąć. Czysty kod.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na CCTR?

Dla handlowców handlujących wahaniami lub w dłuższej perspektywie nie trzeba obliczać punktu wejścia w zbyt dużej ilości szczegółów co sekundę lub minutę. Wystarczy spojrzeć na wykres raz dziennie, aby zobaczyć, co się stało na rynku. Fakt, że ceny spadły w ciągu godziny, nie ma większego znaczenia dla przedsiębiorców tego typu.

, jeśli jednak handlujesz w krótszym okres czasu, dokładne obliczenie czasu transakcji odgrywa niezwykle ważną rolę. Krótkoterminowych handlowców są zawsze zdeterminowani do działania, jeśli pojawi się nowa świeca. Dzięki temu wskaźnikowi dowiesz się, kiedy jedna świeca się skończy, a druga na sekundę pojawi się. W rezultacie możesz skorzystać z okazji, aby szybko i szybko handlować przy otwieraniu następnej świecy.

INSTRUKCJE OBCIĄŻENIA CCTR na MT4

MetaTrader 4 (MT4) domyślnie nie ma wskaźników odliczania. W związku z tym należy ręcznie pobrać i zainstalować wskaźnik CCTR.

Krok 1. Pobierz cctr.

Krok 2. Rozpakuj pobrany plik i skopiuj go do folderu. Jeśli nie wiesz, gdzie znajduje się folder na komputerze, możesz kliknąć ikonę mt4 na pulpicie prawym przyciskiem myszy i wybrać „Otwórz lokalizację pliku”.

Krok 3. Otwórz lub uruchom ponownie MT4.

Krok 4. W oknie Nawigator znajdź wskaźnik Pozostały czas zamknięcia świecy i przeciągnij go na wykres. Jeśli nie widzisz okna Nawigator, kliknij klawisz Ctrl.

Krok 5. Ustaw ustawienia i kliknij przycisk OK. Wskaźnik CCTR pojawi się na wykresie.

Post pojawił się po raz pierwszy w G-Forex.net.