Wśród wszystkich firm maklerskich naszych czasów ICE FX broker nie jest najbardziej znany. Warto zauważyć, że jego działalność rozpoczęła się około sześć lat temu, ale mimo młodego wieku jego zespół robi wszystko, aby potencjalni klienci nie zniechęcali się. Nie musisz robić skomplikowanych shenanigans zarejestrować konto handlowe u brokera. Co więcej, wszelkie informacje są dostępne na oficjalnej stronie ICE FX, a jeśli potrzebujesz więcej danych, personel pomocy technicznej nie zapewni problemu.

Jeśli uważasz ICE FX za potencjalnego sprzedawcę, zwróć uwagę na naszą recenzję.

ICE-FX Broker Recenzja:

Jak powiedzieliśmy we wstępnej części naszego artykułu, strona internetowa brokera ICE FX jest wypełniona ważnymi informacjami o wszystkim, co związane z jego działalnością. Ma wszystko – od roku działalności firmy, do regulacji i opinii użytkowników.

Rejestracja odbywa się poprzez podanie danych osobowych i danych kontaktowych. Po weryfikacji przedsiębiorca otrzymuje wiadomość tekstową na swoim telefonie komórkowym.

ICE FX broker jest zarejestrowany w Malezji i regulowane przez nadzór finansowy tego samego kraju Labuan FSA. Ostatnio zaczęły krążyć plotki wśród przedsiębiorców, że warto ufać brokerom wyłącznie z licencją europejską, ale uważamy, że ta opinia jest subiektywna i każdy ma prawo wyboru.

ICE FX Broker Trading Terms

Jeśli chodzi o warunki handlowe, ważne jest, aby powiedzieć, że minimalny depozyt wynosi $10. Terminal do handlu jest prosty i wielofunkcyjny – Meta Trader 4. Dźwignia waha się od 1:1 do 1:300 a.m. Spready z 0,8 punktu do 3 punktów.

Realizacja zleceń rynkowych odbywa się niezwłocznie. Warto zauważyć, że skalpowanie w tym przypadku przynosi bardzo skuteczne rezultaty. Opłata transakcyjna, broker ICE FX ma również 3 do 6 dolarów za lot.

Do dyspozycji handlowców pary walutowe, kryptowaluty i rynek metali szlachetnych. Możesz wybierać spośród kont takich jak STP lub ECN. Dostępna jest również opcja otwarcia konta PAMM.

Na swoim koncie osobistym handlowcy mogą przeglądać informacje o różnych partnerach firmy, o systemach bonusowych lub wybrać wygodny VPS.

Jeśli chodzi o sposoby wprowadzania i wypłacania środków, warto zauważyć, że jest ich niewiele.

Wśród nich:

przelewów bankowych; Karta debetowa lub kredytowa Webmoney; Skrill; NETELLER; Rayeer; Idealne pieniądze. 101.000 Każdy sposób ma swoje ograniczenia w uzupełnianiu konta i wypłacaniu zysków. Warto się tego nauczyć z pomocy technicznej, której pracownicy reagują bardzo szybko.

Post Ice FX broker pojawił się po raz pierwszy w G-Forex.net.