Przedsiębiorca Alexander Herchik

Wymiany i waluty spekulanci wiedzą Alexander Herchik na „kurs aktywnego inwestora”-książka opublikował, po osiągnięciu sukcesu w dziedzinie handlu śróddziennego. Nie mniej interesujące jest historia życia i zawodowej formacji tego finansista, który zbudował fortunę prawie od zera. Pochodzi z Odessy, przeniósł się do Nowego Jorku i w ciągu czterech lat przeszedł przez kolczaste ścieżkę kariery od taksówkarz do renomowanego analityka finansowego i jeden z najlepszych pracowników NYSE. Dzisiaj, nazwa tego specjalisty jest wymieniona w mediach wraz z Alexander Elder i John Bollinger, a webinaria i filmy z seminariów Alexander Herchik są bardzo popularne.

Alexander Herchik-życie przed emigracji

Sam przedsiębiorca przyznaje, że nie najmniej rolę w jego rozwoju osobistego grał pochodzenia, lub raczej typowe dla Odessa przedsiębiorstwa i praktyczne magazynu osobowości. Dorastał w rodzinie o średnim bogactwie w tym czasie i w rezultacie nie otrzymał prestiżowej edukacji. Alma Mater przyszłego deitrader stał się szkołą techniczną przemysłu spożywczego, po czym bezczynność poszukiwania się w ogromu ojczyzny wydawała się oczywista. Już w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych idea emigracji staje się konkretnym planem działania.

Początek ścieżki kariery w Nowym Jorku

Kapitał finansowy świata ma wiele perspektyw, ale dla expat bez dyplomu i kapitału startowego, pozostawały niedostępne. Po przybyciu do Nowego Jorku, Herchik nie miał wyboru, ale szukał opcji zatrudnienia, które nie wymagały kwalifikacji.

Po osiedlił się w firmie taksówkarskich, często znalazł się na Wall Street i prowadził handlowców giełdowych. Właściwie pomysł, aby spróbować sił w sferze handlu został wyrzucony do niego przez jednego z pasażerów, który doradzał młody taksówkarz uczyć się na kursach walutowych. Zdając sobie sprawę, że jego szanse na sukces zależą tylko od zdolności do nauki pracy z cytatami, Alexander postanawia zapisać się na czteromiesięczny program treningowy, na końcu którego egzamin jest przekazywany. Jak zauważa finaner, ostateczny test, po którym Komisja decyduje, czy uczeń jest gotowy do uzyskania licencji, czy nie, w tym czasie był uważany za jeden z najtrudniejszych wśród wszystkich zawodów. Sam proces był taki, że wnioskodawca odpowiedział 250 pytania w ciągu kilku godzin.

Po otrzymaniu licencji, Alexander Herchik odzyskane w małej agencji maklerskie, pracując ze stolicą inwestorów. Nieco ponad sześć miesięcy praktyki stworzyły warunki do przejścia od obsługi klienta do zwiększenia kapitału. W celu opracowania w tym kierunku, przedsiębiorca przeniósł się do Worldco, firmy specjalizującej się w handlu śróddziennego.

Biografia Aleksandra Herchik

Daytrading

Decyzja o zmianie specjalizacji doprowadziła do nowych trudności. Datading lub handlu śróddziennego jest dość specyficzny obszar, który ma swoje osobliwości: zarówno proceduralnych i psychologicznych. Brak przygotowania do nowej specjalizacji miał szkodliwy wpływ-w ciągu dwóch lub trzech tygodni Herczyk opróżniał większość swojego kapitału, a on znowu musiał zacząć od zera.

Jednym z punktów zwrotnym w jego karierze przyszedł po rozmowie z japońskim kolegą, który udostępnił swoją metodę z początkującym przedsiębiorcą: dać pierwszeństwo do ochrony. Innymi słowy, to było przede wszystkim do zatrzymania nieudanych transakcji, biorąc pod uwagę zysk ingesw tym jako cel drugorzędny. Aby to nauczyć, Alexander rozpoczął pamiętnik, który nagrał wszystkie rozwiązania.

Długi okres analizy błędów opłacił-po czterech miesiącach przedsiębiorca znowu wyszedł w Plus. Nowa strategia Aleksandra Herchik, której kluczowe algorytmy opierają się na idei oszczędzania środków, pomogła mu rozwijać się z dziennych obrotów od $10 000 do siedmiu figurowych sum. Dzisiaj, jego średni obrót osiąga 5 000 000-więcej niż imponująca postać na dzień handlu.

Od 2003, Alexander Herchik jest przedsiębiorcą i ogólnym partnerem finansowej firmy Hold Brothers, a w 2006 stał się jednym z uczestników projektu CNBC TV poświęcony specjalistów czas. W tym czasie, jego rekord utwór obejmował najdłuższe okresy przerwy-nawet handlu wśród 2 000 kolegów.

Przedsiębiorcy szkoleń

Kursy wideo i książki stworzone przez Alexandra Herchik są wykorzystywane zarówno przez początkujących jak i ustalonych giełdach i handlowców walutowych. Ponadto, regularnie odwiedza Kijów i Moskwie z seminariów, których wejście jest często zamknięty miesiąc przed rozpoczęciem. Wśród jego planów jest organizacja skutecznego systemu edukacji, które pozwoliłyby CIS wymiany graczy zarobić na równi z ich zachodnich odpowiedników.

VN: F [1.9.22_1171]